Ahmet Maranki ile “Sağlıklı Yaşam” Konferansına Davetlisiniz!

PAYLAŞ:

Tüm Sivil Havacılar Derneği tarafından düzenlenen “TÜSHAD Kürsü Konuşmaları”nın bu ayki konuğu “Sağlıklı Yaşam” konulu konuşması ile Prof. Dr. Ahmet Maranki olacak. Konferans 2 Mart Pazartesi günü saat 12:00 – 13:00 arasında, Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası VIP toplantı salonunda gerçekleşecek.

Konferans kapsamında işlenecek konular;

  • Hayatımızın her anında karşımıza çıkan un, tuz, şeker, süt, beyaz et, pirinç ve daha birçok gıda ürünü ölüm mü saçıyor?
  • Vücudumuzda bulunan sağlımızı tehdit eden zararlı parazitlerden korunmanın yolları nelerdir?
  • Kozmik Beden Temizliği Programı nedir?  Maddi beden yanında manevi hayatımızı da değiştirmeyi amaçlayan bu programı nasıl uygulayabiliriz ?
  • Daha sağlıklı ve mutlu bir yaşama sahip olmak, beyin fonksiyonlarımızı arttırmak ve düşünce gücümüze katkıda bulunmak üzere günlük hangi rutinleri takip etmeliyiz?

Program öncesinde yiyecek ve içecek ikramı olacaktır. Konferans bitiminde katılımcılar arasından yapılacak çekilişle 3 kişiye Ahmet Maranki’nin “Şifalı Bitkiler” kitabı hediye edilecektir.

Konferansta yerinizi ayırtmak için lütfen aşağıdaki linkte bulunan formu doldurunuz.

https://forms.gle/i3QaHKHiCkr3DFiM7

Program ile ilgili soru ve görüşleriniz için etkinlik@tushad.org adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Ahmet Maranki kimdir?

1956 yılında Kastamonu, İnebolu’da doğdu. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği’ni bitirdi. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Siyaset Bölümünde ‘master’ını yaptı. 1990 yılında aynı bölümün Sosyal Siyaset Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri alanında doktorasını bitirdi. 1993 yılında Azerbaycan devletinin talebi üzerine üniversitelerde ders vermek üzere Azerbaycan’a gitti. 1998 yılında Azerbaycan’da, 2018 yılında da Türkiye’de "Yılın Bilim Adamı" seçildi. Yeni Akit gazetesinde aktif olarak köşe yazarlığı yapmaktadır. Türkiye’de yayınlanmış 11 kitabı bulunan Maranki, evli ve 3 çocuk babasıdır.