DENETİM KURULU

PAYLAŞ:

Ahmet Kaya

Denetim Kurulu Başkanı

19 Eylül 1976’da İstanbul/Esenler’de dünyaya geldi. Memleketi Samsun/Bafra’dır. Orta ve Lise öğrenimini Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 1995’te tamamladı. 1999’da Dokuz Eylül Üniversitesi’nde “Satış Yönetimi” Ön Lisans, 2004’te Anadolu Üniversitesi’nde “İşletme” Lisans, 2013’te de “İşletme Yönetimi (MBA)” Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev aldı. Profesyonel çalışma hayatına Sentez Yazılım’da atılan Ahmet KAYA burada üretim/takip çözümleri üzerine Satış Temsilciliği yaptı. Ardından BP/Castrol Madeni Yağlar Saha Satış Sorumlusu olarak görev yaptı. Demirdöküm AŞ’de ısıtma-soğutma-iklimlendirme üzerine toplu proje satışlarında faaliyet gösterdi. 2008 yılında başladığı Türk Hava Yolları-Kargo Başkanlığı’nda da sırasıyla Kargo Takip Memuru, Antalya Kargo Müdürü, Kargo Operasyonel Kontrol ve Gelişim Müdürü gibi sorumluluklar üslenen KAYA bu esnada kargodaki yeni tesis geçişi ve IT sistem yenilenmesi gibi önemli dönüşüm projelerinde görev almış olup halen Kargo Müşteri İlişkileri Başkan Yard. olarak görev yapmaktadır. Orta seviyede İngilizce, Almanca ve Arapça bilmekte olan Ahmet KAYA evli ve 2 çocuk babasıdır. Bitki yetiştirme, yüzme, kitap-gazete-dergi inceleme/okuma ve müzik dinleme hobilerinden bazılarıdır.


Ömer Önder Haberdar

Denetim Kurulu Üyesi


Alparslan Doğan

Denetim Kurulu Üyesi


Zekeriya Alp

Denetim Kurulu Yedek Üyesi

Zekeriya Alp 19.08.1985 yılında Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Psikoloji üzerine lisans eğitiminden hemen sonra Endüstri ve Örgüt Psikolojisi üzerine yüksek lisans yapmış ve bu programı birincilikle bitirmiştir. Askerlik vazifesini yedek subay olarak yapmıştır. Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Başkanlığında istihdam alanında başladığı kariyerine Satış Başkanlığına bağlı Orta Doğu- Kıbrıs Başkan Yardımcılığında devam etmektedir. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve vakıfların idaresinde vazife almaktadır. Daha önce Tüm Sivil Havacılar Derneği’nde organizasyon işlerinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği ile Sivil Havacılar Dergisi Koordinatörlüğü görevini üstlenmiştir.


Abdullah Aydın

Denetim Kurulu Yedek Üyesi

Abdullah Aydın 01.08.1979 İstanbul doğumlu olup aslen Trabzonludur. Lise öğrenimini Kadiköy İmam Hatip Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitiminin ilk yılını Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde, 2. ve 3. yılıını Uludağ Üniversitesinde ve 4. yılını Marmara Üniversitesinde tamamlamış olup İktisat Fakültesi mezunudur. 2005 yılında 1 yıl Anadolu Finans Katılım Bankasında çalıştıktan sonra 2006 yılında Türk Hava Yollarında kariyeri başlamış olup, uzman ve müfettiş olarak çalıştıktan sonra halen yönetici pozisyonunda çalışmaya devam etmektedir. TÜSHAD’da daha önce de Denetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Abdullah Yormaz

Denetim Kurulu Yedek Üyesi